Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz interstate76 #58 üzenetére

    Én csak annyit tudok, hogy tavaly januárban vettem egy 6700k-t gtx970essel, majd májusban a 970est kicseréltem egy gtx1080asra, vettem egy 4k monitort és raktam még ilyen egyéb csinglilingi bohócságokat a gépbe, mint rendes táp, sok és minőségi ram, gyors és nagy ssd, gyors és nagy vinyó, rendes hűtés, stb és a vége vastagon 700k fölött van, és a 4k@60 meg is van forza horizon3ban. Na most ezek meg fognak adni egy gépet ami 170kból tudja ugyanezt FM7nél. A két gép között látok némi árkülönbséget, és nem mellesleg a pc-re vásárolt FH3 az fut az XOXon is.
    Szóval nekem speciel olcsóbb a drágább ps4pro helyett xox-ra váltani, mert nem csak HW-t kapok a pénzemért, hanem játékokat is, amik már megvannak. Vagy ugye veszek egyet a kölöknek és tolhatja ő a FH3al a 4k tv-n amikor én mást futtatok a 4k monitoron.
    De amúgy szerinted egy i3+750ti-n fog futni 4k-ban 60 frémmel az FM7? Szerintem nem.
    Nekem is megvan a 360 is amúgy. A két lányom imádja a kinectes cuccokat. :)
    Én ezt a piaci rést látom amit céloznak, nálam szerintem működni is fog a fentiek miatt, aztán úgyis az eladási számok fogják eldönteni, hogy mekkora is ez a piaci rés. Azt viszont én is látom, hogy ti teljesen máshova szeretnétek, hogy pozicionálva legyen a cucc, és ha az MS tényleg oda akarta ahova ti gondoljátok akkor tényleg lábon lőtték magukat, de szerintem nem oda akarta rakni. Az elmúlt időszak történései alapján szerintem koncepciót váltottak a fentiek mentén.

  • J.Hetfield

    aktív tag

    válasz interstate76 #58 üzenetére

    Ezt meg tudom erősíteni, nekem i34160+gtx750ti van már egy ideje és eddig semmi nem fektette meg, nyílván a beállításokkal mókolni kell, de korrekt látvány és sebesség is megoldható. BF4, Witcher3, Fallout4, Far Cry 4, DA Inquisition pár példa az újabb címekből amik simán mennek és még sorolhathatnám. 30 volt a proci 40 a vga és ez simán ps4 szint. :K

Új hozzászólás Aktív témák