Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    Óriási hülyeséget csináltak. Az MS nem. De a Nokia ebbe bele fog bukni. A saját rendszerük egyáltalán nem szar. Volt szerencsém N8 -hoz és nem éreztem, hogy olyan hatalmas lemaradásban lenne. És igenis volt pár egyedi cuccuk ami csak Nokiás volt.

    Most lesz egy tucat szar, amikor az ember már nem a telefon márkáját nézi hanem az OS -t ami fut rajta.

    Az SE már egy teljesen súlytalan cég lett a Motorola is hála az Androidnak mert bár lehet, hogy mindketten túléltek mint gyártók, de egyik sem egyedi egyik sem valami más mint a többi Androidos teló (1 - 2 lényegtelen gyári alkalmazást nem számolva).

    Ez vár a Nokiára is. Hatalmas csalódás ez nekem. Épp mostanság gondolkodtam azon, hogy Androidról váltok valami másra, mert már a szomszéd néninek is Androidos telója van.

    Ezután akinek Nokiája lesz nem azt fogja mondani, hogy Nokiám van hanem, hogy egy WP7 -es telóm van. Mint ahogy én is ha kérdezik milyen telóm van egyből rávágom , hogy Androidos! A legtöbb embernek ez elég is. Nagy ritkán kérdezik magának a telefonnak a márkáját (ami amúgy egy SE).

    Háát ez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák