Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam_454

    tag

    válasz janos666 #29 üzenetére

    Feleslegesen növeli az MFT méretét, esetleg csökkenti a tárhelyet.

    kicsit nézz utána a dolognak. nem külön fájlként csinálja, hanem egy nagy adatbázis szerű fájlba a system volume information mappába.

    általában van a programból újabb verzió. ha nincs akkor (ez pl főleg a játékoknál) nem hiszem, hogy 5 percenként újraindítod, hogy rá kelljen bökni az enged gombra. A legtöbb mai virus, ha a gépre rámászott és fut lásd képernyővédő csodálása, ha nincs nagy mákod, meg egy kis ismereted, hogy mégis hogy működik a Windows rendszer, akkor esélyed nincs hogy leszed. Mondjuk csak pár megát eszik a defender, de nagyon jó akkor, ha véletlenül tényleg hülyeséget telepítettél, mert pl a szolgáltatások terén is visszavonja, ha nem engedélyezed. A helyhez meg annyit, hogy ha valamit használsz, akkor ismerni is kéne egy kicsit, nem véletlenül nem vezethetsz jogsi nélkül... mint ahogy a legjobb játékot sem fogod élvezni, ha nem tudod, hogy hogyan kell vele játszani. és nem azt mondtam, hogy leáll magától a Windows tűzfal meg etc szolgáltatás, hanem azt, hogy a rendszergazdai jogosultságokkal induló programnak van joga leállítani a szolgáltatást. annó amikor az XP sp1 megjelent volt egy ilyen vírus, aminek hatására a Windows elkezdett visszaszámolni, hogy leáll.

    Felraktam a Vistát, 1 hónap alatt további 10Gb-ot hízott. Miez a foooooss????

    modern operációs rendszert azért ne egy 80 GB-s lemezre pakolásszunk már fel, úgy hogy arra a lemezre 100Gb-ot akarunk lewarezolni.

    ez csak a rendszer leállításakor zárja be automatikusan a programokat

    bocs ezt tényleg félre olvastam. azt olvastam első körben, hogy bármely megzakkant programot bezárjon.

    Lapozófile - Próbáltál már ~4000-mb memóriafelhasználással tömöríteni valamit? Tud az mit kilapozni...

    Nem. ez tény is való, bár nem szoktam sem játék közben tömöríteni, sem egyszerre ezer memóriazabáló alkalmazást futtatni, hogy ennyire kifogyjak a memóriából. Vagy ha alapesetben Seti@home maximális kapacitáson elemzel akkor lehet. De egy átlagos gépen nem lesz ilyen probléma. és mint említettem. x86 alatt van itt probléma. tényleg ne lépjük át a 4gb memóriát, mert a windows pae támogatása erőteljesen konvergál a 0-hoz. van de nem az igazi.

    ez a 3d hang visszaállítás meg direct3d wrapperelése openalra egy olyan téma amiben nics értelme vitázni, mert normális széles körben használható cucc nincs. van a creative, de azért annyian nem használnak olyan kártyát. meg vannak ilyen félkész vackok amik vagy jó vagy nem nem véletlenül béta.

Új hozzászólás Aktív témák