Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz Bali27 #308 üzenetére

    Miért is? Mikor megvetted a Vista OEM kulcsot, akkor tisztában voltál vele, hogy az OEM alaplaphoz van kötve. Ha elszáll az alaplapod, akkor a kulcs is érvényét veszíti.

    Nem hiszem, hogy nem tudnak az emberek egy dobozos Home Preium-ot megvenni, mikor az egy örök életű kulcs az adott windowshoz.

    Most van lehetőség 1 évig ingyen frissítened. Sőt ha nem tetszik, akkor a frissítéstől számítva 1 hónaon belül vissza is állhatsz a régi rendszerre.

    Én vettem egy Win 8.1 pro dobozos windowst. Majd ha kijön a Windows 10, akkor nekem is lesz lehetőségem 1 hónapig tesztelni.

    De ez a sírás és az okoskodás (kiskapu keresés) tipikus Magyar szokás. Bezzeg som embernek telik Core i7-re és több giga ramra, a legújabb VGA-ra, de egy nyamvadt Windowst már nem vesznek meg, hanem inkább lewarezolják. Elnézést, aki nem így tesz, de sajnos sok az ilyen tapasztalatom.

    BiP Most direkt megnéztem az igénylő lapot. Ott biza nincs win 8.1 pro. De nem isérdekel. A nejem tanár és ő igényelt egyet. Meg is kapta a kulcsokat. Viszont mondta, hogy ha már van 8.1 kulcs is, ezért azt tegyem fel a gépére. Mikor feltettem, mondanom sem kell, hogy NEM VOLT ÉRVÉNYES a kulcs. De VL telepítővel, se retail telepítővel nem fogadta el a kulcsot.

    ezen bepöccent és mondta, hogy vegyünk egy dobozos win 8.1-et. (Ezért is tudom a pontos árat).

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák