Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • becenevem

    aktív tag

    válasz FET-MEN #2274 üzenetére

    Akkor azt is a routerem hibája okozza, hogy a saját Samsung Galaxy Tab 7.7-em (P6800), a saját HTC One-om (M7), anyám iPhone 4S-se és apám Galaxy Note 2-je (N7100) tökéletesen működik.
    (A Samsung Wawe I (S8500), amire ráraktam az androidot, mind a két OS-sel tökéletesen működik).

    Akkor szerinted lecseréljem a Linksys WRT54G(V5)-ös routerem és a Cisco EPC3925-öt is? Merthogy a Wayteq mind a kettőnél dobálja a jelet, a többi készülék nem. (Természetesen nem switchben vannak, egyik IPTV a másik a net előfizetés).

    Túlzok, mert ha 2-3 méteren belül vagyok akkor nem dobja el, csak egy kicsit lassú a net. Maga a gép nem lassú, minden tökéletesen fut, filmek, játékok, csak a lényeg nem, hogy lehessen internetezni.

    Milyen routert ajánlasz? Van még egy D-link DIR-600-as, de gondolom az is ratyi.

    (A Ciscot miatt reklamálok a szolgáltatónál, hátha kapok valami jobbat.)

    [ Szerkesztve ]

    Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

  • gábor100000

    csendes tag

    válasz FET-MEN #2274 üzenetére

    Az enyém biztosan nem router függő!
    Vagy a szervizben is olyan van, amire allergiás a tab.

    A szerviz megerősítette a hibát amit leírtam nekik:

    Tisztelt Cím!

    Készülékén tapasztaltam a hibát, mely a táblagép vételével kapcsolatos. Irodánkban is eldobálta a wi-fi jelet, és szakadozott a kapcsolat még nagy jelerősség mellett is. Készülékének javítási ideje várhatóan két hét, tehát két héten belül küldjük Önnek vissza GLS futárszolgálattal.
    Készülékének javítási állapotát a http://elektrodoki.hu/allapot/ címen tudja ellenőrizni. Munkalapszáma .
    xxxxxxxxxxx
    Tisztelettel:
    Elenet kft.
    Informatika

    Az ígért két hét meg már régen eltelt.
    Holnap lesz három hete náluk.
    Kezdek egy picit mérges lenni.

Új hozzászólás Aktív témák