Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • q8

    tag

    válasz kelzsoca #591 üzenetére

    "Ha jól emlékszem eddig Te vagy az első, aki (hangot is adva) hiányolja a 100is tabletből a BT-t "

    én is gondolkodtam rajta, hogy ez mennyire fog nekem hiányozni..
    merthogy eddig csak mobilteló szinkronizálásra használtam kb 1x vagy 3 évvel ezelőtt.. most utánaolvastam a wikin, tud pár dolgot.. pl billentyű, egér, fejhallgató, gps,nyomtató...stb (ebből mondjuk még a fejhallgató nem is rossz ötlet...a billentyűzet határeset...) persze ha lenne benne blútúsz rohannék venni egy fejhallgatót, vagy egy billentyűzetet, meg gps modult, meg ..meg...meg... de hálistennek nincs ... ;-)

    kérdés 1 : ha valakinek életbevágó, akkor miért nem vesz olyat ami tudja azt ami neki kell??? van még pár tipus némi felárral, ki lehet választani a megfelelőt...

    kérdés 2 : ha valamiből egy fogyatékos notebookot akarunk gyártani, miért nem veszünk inkább (és/vagy) notit ?? a tablet az tablet . (pont) van amire jó, van amire nem

    azért lenne még néhány lényegretörő kérdésem... de inkább hagyjuk...akinek nem ruhadarabja (inge), természetesen ne foglalkozzon vele...a többiek úgyis értik...

    Mellesleg nem kisgyerekek vagyunk akik követelőznek karácsony előtt, hanem felnőtt emberek akik örülnek minden apró figyelmességnek... és szerintem amit Kelzsoca tesz értünk bőven túlmutat az apró figyelmességen, próbáljuk megbecsülni és megköszönni neki a szabadidejében kedvtelésből elvégzett nagyon hasznos tevékenységét...éljünk az általa felkínált lehetőséggel, de ne éljünk vissza vele (és a türelmével)...mégegyszer köszönet a munkádért... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák