Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #47982080

    törölt tag

    válasz apeelme #3514 üzenetére

    Valamit félreértettél nem a BOOT particiót írtam felül, hanem a NANDBOOT particiót

    boot=uImage
    nandboot=u-boot-512M-UartB.bin (U-boot)

    És megbeszéltük már itt hogy az amlogic oldal konkrétan semmit sem ér azért van némi info ami használható, és a mondandóm elején írtam hogy csak szórakozásból írtam felül a nandboot particiót. És meglepő módon nem is volt jó (BRICK) :P

    "ha nem jót erőltetsz rá soha többet nem kapcsol be és nem tudod visszaállítani az eredeti állapotot, mivel gondolom nincs otthon többszázezres (JTAG) cuccod és megfelelő programozói tudásod."

    Erre csak annyit mondok valóban nem kapcsolt be , se reset se recovery semmi.
    Aztán jött a buherálás mert ez nem más. Lehet csak szerencsés voltam mert a feltöltött uboot ami fent van a amlogic oldalon valamennyire mégis működik?
    Amikor elsőnek beleírtam az SD kártya elejéra az Uboot-ot(WayteQ eredeti) akkor már recovery indításban már kiírta hogy upgrade ne kapcsoljam ki.

    De a kedvedért meg a többiek elijesztésére felírok egy üres NANDBOOT-ot és meglesem :)
    Mert valahogy tanulni kell, persze nem mindenki olyan hülye mint én de nekem nagyrészt bevált.

Új hozzászólás Aktív témák