Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • getfreaky

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is megosztanám xPad-os tapasztalataimat veletek.
    Először is minek a tablet? Már februárban kezdett megfogalmazódni bennem, hogy be kéne szereznem egy ilyen kis kütyüt. Nálam a felhasználási terület főleg a sportolás közbeni mozizás, ugyanis heti 5-6-szor, alkalmanként 50-70 percet edzem futópadon illetve szobakerékpáron ami sima zenehallgatással elég unalmas.... Eddig egy hordozható DVD lejátszót fabrikáltam a gépekre, de 1,3 kg-tömegével, borzasztó felbontásával már nem volt olyan szórakoztató a mai 3,5 coll-os retina kijelzők világában. Sajnos az androidos telóm 3,7-es kijelzőét, meg nem láttam jól feliratos filmek esetén. Akkor még számomra elérhetetlen áron voltak azok a tabletek, amik azért "normálisabb" működésre is képesek (galaxy tab, archos 70, dell streak stb...). Persze kizárólag videózásra talán megtette volna egy gagyibb kínai cucc resistive kijelzővel, de úgy voltam vele, hogy ha már veszek egy ilyen kütyüt, akkor esetleg néha netezésre, egyéb dolgokra is használnám (bár arra defy is tökéletes, de ha lúd legyen....). Sokáig nézelődtem, és vártam, hogy essen le az ára a jobb cuccoknak, de valahogy nem akart 50k alá menni, e felett pedig nem akartam okos teló, laptop mellé még egy drága cuccot. Miután végignéztem minden magyar oldalt ahol árulnak olcsóbb tabletet, erre a cuccra akadtam rá:

    http://www.dealextreme.com/p/1080p-7-touch-screen-lcd-google-android-2-2-tablet-pc-w-wifi-hdmi-camera-tf-usb-cortex-a8-1ghz-57770

    Ez már nagyjából lefedte az elképzeléseimet, az ára is jó volt, csak paráztam a kínai garanciától, itthon meg dupla ennyiért lehet csak hozzájutni. Még egy kisebb teszt félét is találtam róla:

    http://logout.hu/bejegyzes/saccco/fejlodnek_a_kinai_tabletek_dropad_a8_herotab_c8_el/hsz_51-100.html

    Aztán mire végre rászántam magam a megrendelésre, akkor találtam rá az xPad 70-re. Vonzó hardveres teljesítménye és a mégvonzóbb ára + a m.o-i garancia maga volt a mennyország!!! :) Egyből fel is hívtam a wayteq-et, ahol közölték is a rossz hírt: 2 hetet még várni kell rá. Úgy voltam vele, hogy ha kibírtam 4 hónapot a keresgéléssel akkor ez a két hét már nem oszt nem szoroz. Lassan el is telt az idő, amikor közölték, hogy még pár nap... Aztán végre a megjelenés napján (másodikként) vehettem át a várva várt cuccot. folyt köv.

Új hozzászólás Aktív témák