Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Szóval elérhető a frissítés? Nézegettem, de nem nagyon találtam. Viszont az első elérhető frissítésnél magyar a végén a tájékoztató kép. Viszont még mindig 2.2 fut rajta. Most akkor mi a helyzet?

    Egyébként kipróbáltam egy P1010-es Galaxy Tab-ot (a sima 7"-os, csak Wifi-s) a médiában, hát valami hihetetlen a kapacitív kijelző. Eddig az LG GT540-hez viszonyítva valami álom...Konkrétan ugyanaz a rendszer, csak négyszer akkora méretben, gördülékeny, a gépelés is nagyon jó, pedig csak a gyári billentyűzettel sikerült kipróbálnom (elfordulni nem akart a mocsok, lehet csak rossz irányba akartam fordítani...), nyilván nem álltam neki személyre szabni...viszont sajnos Wayteq nincs nekik, pedig megnéztem volna a Galaxy nagyobb kijelzőjét a Wayteq-hez képest (bezzeg iPad volt náluk...). Igazából a kijelző felbontása és képaránya az, amitől félek. Mivel mindenféle weboldalt ezzel kívánok megtekinteni, fontos, hogy a lehető legkevesebbet kelljen görgetni, és lehetőleg egyben lássak mindent (ebből a szempontból jobb a 4:3 és a függőlegesen megnövelt felbontás), viszont félek, hogy kevés. A nagyobb felbontásba biztos több férne bele (kérdés, hogy mennyire marad olvasható a több információ az ugyanakkora helyen). Teljesen egyértelmű, hogy egy 10"-os gép kielégítené az igényeim, de ahhoz pedig a pénztárcám tartalma kevés...így abból próbálom a legjobbat kiválasztani, ami elérhető...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák