Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ambr

    újonc

    válasz Kövezett #454 üzenetére

    Sziasztok,

    nekem ezzel a firmwarrel volt gondom a könyv-history-val: én is beállítottam az automatikus kikapcsolást, és azt vettem észre, hogy ha úgy kapcsolt ki az olvasó, hogy benne voltam a könyvben, akkor nem jegyezte meg, hogy mit olvastam, hol jártam.
    Ezért most mikor befejezem az olvasást, mindig kilépek a főképernyőre a házikó-gombbal, és azóta nincs vele gondom.
    Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy tovább bírja-e így kikapcsolással, mint alőtte a standby-jal, mert még nem mértem, de érzésre mintha több lenne az üzemidő, de azért nem olyan kiemelkedő. Kb felét kétharmadát tudja annak, amit a másik olvasónk, egy pocketbook 611 produkál. Ezt is "érzésre" mondom, mert nem mértem igazából soha.

    A kínai feliratok valóban "kilógnak" itt-ott; nekem a PC-csatlakoztatásnál, és a töltéssel kapcsolatos képernyőknél volt kínai a cucc. Nem volt különösebben zavaró igazából...
    Amit viszont ez a FW is tud, nem csak az említett oroszok: a középső négyállású gombot be lehet állítani lapozásra (jobbra-balra) és betűméret-módosításra (föl-le).

    Üdv,

Új hozzászólás Aktív témák