Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz szp1 #425 üzenetére

    Hétfőn délután bevittem az elektrodoki pesti szervízébe a készüléket. Mondták, hogy a fagyás miatt több mint valószínű, hogy szoftverfrissítés kell neki, ahogy én is sejtettem. A papírra 2 hetet írtak rá, mert ez a szabály, hogy két héten belül be kell vizsgálni a hibát. Mondta a hölgy, hogy jelenleg nincs sok munkájuk, ezért megvan rá az esély, hogy péntekre készen lesz az olvasó. Így is volt pénteken reggel kaptam az sms-t, hogy átvehető a készülékem. Aznap el is mentem érte, valóban szoftvert frissítettek rajta, és azóta gyönyörűen működik. Bár nem volt alkalma sokat használni ebben a két napban, de ahogy próbálgattam úgy tűnik rendesen működik.
    Úgy sejtem ugyanazt tették vissza, mivel 2012. októberi a szoftver információ szerint: Qbook v 1.0.0.0. from 31/10/2012
    Igazából az lenne a jó, ha valahonnan meglenne a publikus szoftverfrissítés (ez a 2012-es) mert akkor nem kéne senkinek ilyenek miatt a szervizbe rohangálni és 5-7 napig, vagy akár többig is bent hagyni az ebookot, csak azért, hogy szoftvert frissítsenek. Főleg, hogy az enyém még garis volt, de mi van ha már nem lesz az, akkor elvileg 2000ft maga a frissítés a szervízben.

Új hozzászólás Aktív témák