Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozohoho45

    tag

    Sziasztok!

    Egy pár napja tesztelgetem a készüléket. Az biztos, hogy a hozzá adott, kormányra való tartó nem a legjobb megoldás. Eléggé remeg az egész egység. Nem is beszélve arról, hogy egy rovátkolt csavarral lehet rögzíteni a kormányra, amit bárki ugyan olyan könnyen lecsavarozhat, mint amilyen egyszerűen fel lehet szerelni. Nem egy biztonságos megoldás.

    A tesztelgetés során észrevettem, hogy elég rendesen látszik már a használat nyomai. Mivel az SD kártya miatt - amit képtelenség segédeszköz nélkül behelyezni és kivenni - kénytelen voltam bemenni a szervizbe, megkérdeztem hogy van ezen készüléken gyárilag képernyővédő fólia, vagy ennyire silány minőség a TFT panel. A szervizben és a mintaboltban is azt a választ kaptam, hogy nincs felhelyezve ilyen fólia. Nem hagyott nyugodni a dolog, mert már egy kisebb karc is megjelent az előlapon, ezért egy kicsit megpiszkáltam az egyik sarkát és láss csodát! Egy gyárilag felrakott védőfóliával rendelkezik a gps!
    Ezt elmeséltem a Wayteq dolgozóinak, amiért igen hálásak voltak.

    Primo2 progival nagyon jól használható. A program által felkínált kilépés után, ha újból gyújtásra kapcsolunk elindul a navigáció. Ez nagyon kényelmes akár a motoros használat során, akár az autós navigáláskor.

    Nemek tetszik, főleg, hogy megoldódott a használati karcok kérdése. Autóban nem szükséges az aktív tartót használni. A hozzá adott USB kábel és egy szivargyújtóba dugható USB aljzat segítségével, valamint egy egyszerű mobil-PDA tartóval kompakt egységet kapunk.

    Akár több navigációs programot is telepíthetünk a 8GB-os memóriába és ezek közül a menüből kiválasztható az, amit használni szeretnénk.

    Ár/érték tekintetében egy igen jó vételnek számít. A vízállósága és az aktív tartó miatt jól használható motoron is, de ajánlott egy biztosabb, masszívabb felfogatás.

    Szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák