Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renee7

    tag

    válasz gabe8719 #43 üzenetére

    Hát ha a tablet=filmnézés a buszon, akkor valóban nincs értelme. De nem egyenlő. Sokak és egyre többek számára egy munkahelyre/ről utazás közben megválaszolt pár beeső levél, átfutott dokumentum a család számára fordítható több idővel, energiával azonos. Meg eleve vannak munkakörök ahol nagyon jó segédeszköz egy tablet.

    [ Szerkesztve ]

  • Windows NT

    tag

    válasz gabe8719 #43 üzenetére

    Ennek nem a notebook helyettesítése a cél és nem is helyettesíti a laptopot, hanem arra pl:, hogy én minden másnap dolgozom hajnaltól (1/2 3-kor kelek és 1/2 12 éjjel érkezek haza) késő éjjelig másnap cca. délig alszom, úgyhogy kevés idő van itthon netezésre pláne e-mailek fogadására.

    Gondolkodtam okos telefonban is, de ami szóba jöhetett volna az drága (min. kétmagos proci) és tulajdonképpen csak netezésre kell azaz telefon már van egy céges ezért nincs rá szükségem és még a tabnak nagyobb a kijelzője is, így kényelmesebb a kezelése/olvasása mint egy okos telefonnak. Szóval elsősorban e-mail, netezni kell, de jó, hogy van benne GPS így nagy kijelzője révén jobb mint egy kis gps készülék (gps-m is van) tehát többcélú készülék, ha még nem is soroltam fel minden tudását.

    Ráadásul sokkal könnyebb hordani és bánni vele mit egy nagy laptoppal és kezelése is könnyebb mint egy kisebb kijelzővel rendelkező okos telefoné.

    Nekem is a Vodafone Smart Tab van, szerintem jó kis készülék.

    Eredeti Windows Valódi Előny!!! Hamis Windows Valódi Hátrány!!!

Új hozzászólás Aktív témák