Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz renee7 #50 üzenetére

    Aláírom hogy ez igaz is lehet, viszont a felsoroltak többségére egy okostelefon is kiváló, azt meg tényleg zsebre teszi az ember és kész.. Okostelefon mellett egyszerűen nem látom az igazi létjogosultságát, egyszerűen amiben jobb a tablet, az a kijelzőméret, minden más funkcióra amihez nem kell ekkora kijelző, a telefon is megteszi..

    Munkára (pl. szövegszerkesztésre, adatbázisszerkesztésre, stb.) meg szerintem közel sem vált ki semmilyen tablet sem egy notebookot. Ezek a gépek szvsz. multimédiás anyagok fogyasztására, mintsem előállítására valók, és az említett anyagok "fogyasztásánál" is csak ott hiánypótló a tablet az okostelefonnal szemben, ahol elengedhetetlen a minimum 7"..
    Vagyis film, ebook, illetve talán a net. (azért 3,5-4"-on is meg lehet nézni amit az ember meg akar.) Ennek a pár funkciónak az élvezetesebb használata pedig szerintem nem ér meg 70ezer forintot akkor sem, ha a saját szegmensén belül best buy a cucc, arról nem is beszélve, hogy ha már okostelefonom van, nem hurcolnék mellette plusz holmit, vagy ha már munkára kell valami, akkor inkább viszem a notimat, mert azt tényleg arra találták ki, arra való, és munkára nem váltja ki a telefonom.

    Ez csak az én véleményem, bennem célszerűségi okokból még egyetlen tablet sem keltett igazi birtoklási vágyat, egyszerűen feleslegesnek tartom.

    ArchElf:

    Haloványan nekem is rémlett valami hasonló, de nem voltam teljesen biztos benne. :)
    Még szerencse, hogy a rezisztív panelek lassan eltűnnek a süllyesztőben, még csak az kéne, hogy izomból menjen a multi-touch.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • gabe8719

    senior tag

    válasz renee7 #54 üzenetére

    Ebben egyetértünk, maximum ilyen úton van részemről normális létjogosultsága a tabletnek, így viszont így szvsz. továbbra is ott van a gubanc, hogy egy tabletet, egy butatelefont, plusz ha munkába megyek még notit is vinni magammal.. Az kicsit már tényleg sok.

Új hozzászólás Aktív témák