Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    válasz Csapoati #91 üzenetére

    Értem mit mondasz, de nekem az a fontos, amit megtapasztalok, nem a cikkek és a statisztikák. Amikor használtam, konkrétan gyenge volt, ezért ez a véleményem. Hiába tesznek bármit is, a kínai kínai marad. Mármint kínai találmányra gondolok, mert hát ez is csak egy utánzata valaminek jó marketinggel, rosszabb minőségben.

    No, de ne térjünk el a témától (iPhone), mert, mint írtam már, ízlés kérdése. Az, hogy mi legnagyobb, vagy más statisztika, egyáltalán nem mérvadó, csak az, hogy másikhoz képest hogyan teljesít.

    Egyébként gyűlölöm az 5s-t, de muszáj azt használnom, mert más nem kényelmes 1 kézzel, de az apple hozzáállása és szoftvere a béka segge alatt van.

    Egyébként pont ezt írtam! Aki 130e Ft-ot szán egy felső kategóriásnak hazudott készülékre, az a tábor fogja megvenni. Nem kell, hogy az apple, vagy a samsung ennyibe kerüljön, mert inkább megveszem azt, mint egy kínait. Persze, ha kevesebbért kellene vennem, akkor lehet, hogy megfontolnám, de azt sejtem, inkább egy olcsóbb Samsungba ugranék bele

    [ Szerkesztve ]

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák