Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz ->Raizen<- #650 üzenetére

    Ezt majd akkor jelentsük ki ennyire határozottan, ha kint lesznek :) Addig ez csak találgatástól is kevesebb. Mondom ezt oldaltól függetlenül, fordított helyzetben is ugyanezt gondolnám. Nekem nem azzal van a probléma, ha gyengébb lesz (persze nem örülnék neki, de ez lenne), hanem mikor előre kész tényként kezelünk olyan dolgokat, amiről valójában fogalmunk sincs. Persze lehet látni bizonyos részleteket, de (szerintem) a legtöbb 'én biztos vagyok benne' kijelentés nem több szimpla jóslásnál (na meg melyik oldal mit szeretne, elég megnézni egyesek 'nem számít, hogy elverte a 2x többe kerülő 6900k-t, játékra nem jó ezért szar' hozzáállását. Az, hogy játékra az se jó, az nem baj.)
    Ezzel a cpu-val egy elég nagyot lépett az amd, ez látható a tesztekből. A Bulldozerrel esélye sem volt, a Ryzennel viszont ténylegesen befogta a felső kategóriát. Az, hogy majd a többivel meg mi lesz, azt majd meglátjuk ha itt lesz :)
    Én mindenesetre valószínűleg 1700-et fogok venni. Játékra a mostaninál mindenképpen jobb lesz :D, viszont kísérletezgetek és használok virtuális gépeket, valamint 3D progikkal is próbálkozom. Szeretek játszani, de az hogy 'jajj,10fps-el kevesebbem van mint másnak'... nálam nem tényező :)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák