Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Paul64 #593 üzenetére

    ..Nem messze tőlünk éppen bicikli utat építenek, nagyon max 5 cm aszfalttal. EU-s pénzből. Na az lenyúlás. Ha az Eu támogatja az E töltők telepítését, én abban semmi rosszat nem látok. Előbb-utóbb úgy is lesz minden kúton, mert ez hozzá tartozik a versenyképességhez. Ez egy előny lesz. Aki előbb meglépi, az sokat nyer. Nekünk meg csak jó lesz. Én csak ez utóbbit nézem, mert nekem ez számít. De tőlem 20km-re eleve van több töltőállomás is, ha kellene. Az egyik pont egy Penny előtt. Én egy Nissanon gondolkodtam, használtan, az már egész normális árban kapható. De egy Prius is hatalmas előrelépés lenne, azt a technológiát akár mindegyik kocsiba beépíthetnék. Elnézve egy pesti dugóban pöfögő autótengert, vagy a lámpáknál állva, mennyivel hasznosabb lenne. de azt látom, hogy amelyik kocsiban van start-stop, ott is kikapcsolják, mert "idegesíti őket".
    Saját tapasztalat, céges autóink is ilyenek mind, az első, hogy beszáll a sofőr, indít és rányom az "A" gombra a Ford Transitban. :U
    Ha 0-40km/-ig ehetne tisztán elektromosan menni, akár csak 20km-t, vajon mennyivel lehetne tisztább a levegő egy BP. nagyságú városban? Hétfő reggel pl..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák