Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • periall

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én is új vagyok, a telefonom is az, a viber rajta pedig még egészen friss, szinte ropog, és nagyjából szuperül működik :)
    Mégis akadna pár kérdésem vele kapcsolatban.
    A mobilom típusa sony xperia L
    Tegnap történt a viber feltelepítése, és kétszer kapcsolta ki a telefont csak úgy. Az elsőnél még azt hittem, lemerült az aksi, de nem, mert még több, mint 50%-on volt. Gondoltam, valami új prog csinálhatta, utána alig pár óra múlva megint kikapcsolt mindent. Ma még nem történt ilyen, de ahogy nagyjából visszaolvastam, nem egyedi az esetem.
    A másik dolog a telefonálás. Ha van elérhető Wifi a közelemben, akkor tökéletesen működik, de ha nincs, és 3G-n szeretném használni, akkor az üzeneteket teljesen jól kezeli, küldi fogadja, de telefonálni nem enged. Azaz enged, elindítja a hívást, amíg ki nem nyomom, tartja is, belehallózok, a másik fél is válaszol, aztán nálam csend, ő meg hallja, ahogy kérdezgetem: "itt vagy még? hallasz?" mert felém nem érkezik semmi a túloldalról.
    Arra gondoltam először, hogy tán be kéne rajta állítani, hogy 3G-n is engedje a telefonálást, de hiszen elméletileg be van, mert az üzeneteket ugye küldi-fogadja, sőt,még a túloldal is hall engem, de nálam elsüketül a világ.
    Valami ötlet, hogy mi lehet a baj?
    Előre is köszi!
    Üdv, periall

    [ Szerkesztve ]

  • periall

    csendes tag

    válasz ViberMedia #1088 üzenetére

    Thank you very much for your answer!
    I hope that will change in this area in the future, in the meantime I'm going to use the wi-fi connection.
    Some other thing that could be improved in my opinion:
    An accessible exit button.
    The current solution is quite long does it take for elkattintgatok exit.
    And the date of availability of the partners does not seem entirely, at least in Hungarian. That's mostly to see if the person is not available, "Recently it was available ..." and the other left behind because they do not "roll" through the text, but only appears on the front end.
    But these are just my subjective insights of the development. Maybe the developers have also converted these things.
    In addition, the program is very like it and I am happy to provide a good free option for users. :)

Új hozzászólás Aktív témák