Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz Somatom #45 üzenetére

    Persze 1) én is az Mi9SE jack-hiánya miatt kényszerültem váltásra. Emellett addig a forgalmi zajt nem kizáró régi típusú fülhallgatóval közlekedtem, de 2) vezetékesben is egyre kevesebb volt az ilyen, új megoldás kellett. A választáskor szempont volt, hogy bármi komolyabb a nyakam körül (legyen az egy szorosabb ingnyak) nekem diszkomfortot okoz. Ha lúd legyen kövér alapon jöttek szembe a tényleg vezeték nélküliek, kivéve a fülből kilógó csonkok: nagyon bénán néznek ki. Próbaképpen vettem az olcsóbb kisebbek közül egy tesztekben jól szereplőt, mert féltem, hogy kiesik, nem válik be, tölteni kell, stb. de kellemesen csalódtam.
    Baromira elegem lesz zenéből, szövegből is bő egy óra után, soha nem okozott gondot a töltöttség, sokszor csak úgy, de bölcsővel meg pláne. Még kínaiul sem hadovál, hangjelzéseket ad. Egyetlen dolog hiányzik: a bölcső töltöttségének kijelzése (a fülhallgatóét csatlakozáskor tudom ellenőrizni), de sokkal tovább bírja, mint amire számítottam, ez sem akkora probléma.
    janeszgol: jól megválasztott zene nagyon inspiráló tud lenni.
    [link]
    Közlekedésben többnyire megfelelő meditációs szöveget, podcastokat hallgatok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák