Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz vicze #170 üzenetére

    "Fel tudod fogni, hogy nem a demokraták mondják ezt, hanem a Tump hívők?"

    Teljesen mindegy, hogy kik mondják, attól még a politikai kijelentés politikai marad.

    "Oh my god... :W
    Bocsánat nem tudtam, hogy egy QAnon hívőhöz van szerencsém."

    Bármennyire is szeretnéd a diskurzust lerángatni a politikai vallásod szintjére, próbáld már megérteni, hogy ez egy USA belpolitikai kérdés és nem a Te vagy az én véleményem számít a kérdésben, ráadásul a saját véleményemet ki se fejtettem, max. indulati alapon Te próbálsz számba adni szavakat.
    Mindössze arról beszéltem, hogy egy politikai kérdést nem lehet tényként kezelni, mert mindig lesznek a társadalomban ellentétes véleményen lévők, ráadásul az USA-ban az ellentétes vélemények most nagyon hasonló súllyal jelennek meg a társadalomban, ezért olyan kiélezett a helyzet.
    És pont ezért nem dönthetnek önhatalmúlag politikai ügyekben magáncégek cenzorai.

    "Ja nem ő király volt!"

    És az ilyen hangulatkeltő agyzsibbasztó hülyeségek lennének a tények, amiket állítólag leírtál?

    "Az US elnököt kizárólagosan a kongresszus vonhatja felelősségere az amerikai alkotmány alapján!"

    Egyel több érv, hogy egy magáncég ne hallgattasson el hivatalban lévő elnököt.
    Egyébként pedig megint csak tévedésben vagy, mert a kongresszus csak a hivatalától foszthatja meg az elnököt és onnantól ugyanúgy érvényes rá a törvény, mint bárki másra, tehát a kongresszus azon túl, hogy leváltja az elnököt nem ítélkezhet felette a bíróság helyett. Mondom én, nem megy ez Neked, ne erőltesd éppen eleget aláztad magad eddig is.

    "Jaja a médiafelület hiánya volt a probléma, nem a napi szinttű gyilkosságok... Aha..."

    Látod megint csak az indulat, pedig ha odafigyelnél arra is amit írtam, akár meg is érthetnéd, hogy miről beszélek. A rendőri túlkapások okozták nyilvánvalóan az alap problémát, de az vezetett a népharag robbanásszerű kitöréséhez, hogy magát a témát lényegtelen részletkérdésként kezelte a mainstream média.

Új hozzászólás Aktív témák