Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz zebede #435 üzenetére

    Az érintő érzékelést nem feltétlenül érzékelteti egy videó. :)
    Görgetésnél, amikor az ujjam elhagyja a kijelző felületét akkor jelentkezik a jelenség, az indokoltnál nagyobb sebességgel indul el a lap aljára. Megdelejesedik, meglódul, rakoncátlankodik, kitör, megbokrosodik.
    Az is felmerült bennem, hogy ez gyárilag szándékosan ilyen, az én felhasználói szokásaim (user error?) máshoz vannak szokva. Ugyanezzel a mozdulattal az eddigi készülékeimen tíz egységnyi hozzászólást görgettem, míg az új jövevénynél az ötven sem kizárt.
    A másik tüneményt, ami sokkal ritkábban fordul elő, a mérges madarak csúzlijához tudnám hasonlítani. Görgetek, aztán hirtelen az ellenkező irányba indul el a menet.
    (Van mód a kalibrálásra?)
    Ha lesz időm levideózom.

    Ma lemerítettem újra. Meglepő módon az akku százalékos visszajelzője vehemensebben jelezte a merülést, mint tegnap, viszont így kb négy és fél óra sot jött össze a három óra helyett. Nem kíméltem, mindent bevetettem, amit lehetett a navigálást leszámítva. Lehúztam egy játékot, ami végül felgyorsította az eseményeket. Mindenesetre hihetőbb fogyasztást produkált és a műsor végén nem esett össze magától.
    Szerintem ez egyáltalán nem rossz. Sőt!

    Próbát tettem egy egy terrás külső tápos külső adattárolóval, amelyet sérültnek mutatott, talán a kábel nem volt megfelelő (más androiddal megáldott cuccal simán működik).

    Este még fogtam a fejem, mivel sokszor megfogadtam, hogy nem veszek első szériás darabot, erre itt van ez, hogy az Isten vernee meg ezt a thorzszülöttet. :)

    Az eustock-nál él a 14 napos visszavásárlási garancia?

Új hozzászólás Aktív témák