Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheDragon007

    senior tag

    válasz janos1988 #5 üzenetére

    De most komolyan, ilyesmire kell használni a természet erőforrásait? :DDD

    Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

  • anulu

    félisten

    válasz janos1988 #5 üzenetére

    valamint a telefonos marketinget is. rohadtul nem vagyok kivancsi rajuk semmilyen szinten. akkor pedig eleg gyorsan kijon belolem a vadallat, mikor epphogy el tudtam aludni ejszakas muszak utan, es csorog a telefon.

    par hete 2 oran belul 3 kulonbozo "cegtol" hivtak. a 2-nal is nagyon morcos voltam, a 3-at pedig mar erosen anyazva kuldtem el a jo budos francba. es marhara nem erdekel, hogy honnan szereztek meg a vezetekes telefonszamunk, ugyanis azt csak teljesen hivatalos helyekre adjuk meg, es a telefonkonyvben sem vagyunk benne.

    multkor mobilomon hivtak. majd miutan kozoltem vele nemi ellel a hangomban, hogy ha megegyszer hivnak azon a szamon, megy a feljelentes (lovesem sincs, h az a szam is hogy jutott a kezukbe, szinten nem vagyok benne a Voda telefonykonyveben...) meg neki allt feljebb, hogy de o fontos dolgot ajanl a figyelmembe, na ott elszakadt a cerna, es heves anyazasok kozepette elkuldtem a *****ba.

    es nem vagyok empatikus, nem erdekel, hogy ez a munkajuk!

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák