Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

  • Itt van az első fotó a Motorola Razr 50 Ultráról

    ma Marad a nagy méretű külső kijelző, és nincs más látványos változás egyelőre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz brumi1024 #113 üzenetére

    Főleg, hogy abba az irányba tartunk, hogy minden fel a felhőbe, teljesen globális olcsó (ingyen) 3G sőt LTE és mindenki boldog. Ez kicsit rémisztő is mert miért tárolgassa és lássa a szolgáltató a cuccomat, de ugyanakkor a legkényelmesebb és praktikusabb dolog amit évtizedek óta kitaláltak szvsz. Akinek nincs mit rejtegetni annak baromi jó / a rejtegetni valót tartsa offline.
    Én már még arra is lusta vagyok hogy a Google Music Unlimited előfizu mellett lerántsam offlineba az albumokat.. minek? Telenoros vagyok, nem is a legjobb/leggyorsabb szolgáltató mobilnettel, és mégis, még túllépett keret, vagyis lassítás után is simán tudom streamelni a zenéket jó minőségben, max. 5 másodpercet várni kell az elején amíg kicsit pufferel.
    Pedig tölhetnék amit akarok, 128gb -os telefon, a szó legszorosabb értelmében több hely van a telefonomon mint a pc -men, amiben ugyanis csakugyan 128gb -os ssd van, csak abból a gyártás miatt / ubuntu után jó ha marad 100gb :C :DDD
    De épp volt erről is egy hír / topik nem rég, vannak akik zabálják a helyet és kell nekik a 2 terrás SSD meg a 20 terrás hdd, van -mint én-, aki meg 120 gigán el van évekig, az is csak azért kell hogy szigorúan átmenetileg elférjen 1-1 letöltött 1080p 3D film, mert amúgy helyigényem az akkora mint amekkora a projekt amit épp programozok általában 2 megabyte :DDD

Új hozzászólás Aktív témák