Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Móci #2 üzenetére

    én meg ezért akarok mindenáron visszamenni falura 1-2éven belül :K (elvileg el tudom majd adni olyan áron a mostani lakást, hogy abból családi ház is összejöhet... kerttel, mindennel)

    teljesen más az élet falun, mint városban... aki városba születik, az szerintem jobban szereti a várost, de én 22évig falun laktam és szerettem... itt városban 1-2 évig kimondottan tetszett, de most már nem :(

    #3: nem szabad abbahagynod az írást... :C :R ez a topik favolva van ezzel a kommenteddel együtt... ez az egyik kedvencem :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz <NewL> #16 üzenetére

    hát a linkelt kommentje viszi nálam a pálmát... vagy 100szor olvastam már, de könnyesre röhögöm még most is a szemeim tőle :DD (azért tényleg, a topiknak a vége egy az egyben nagyon tuti)

    falunak meg tényleg vannak ilyen hátrányai... megismertem már... de asszonnyal mindketten a városban melózunk: 200méterre egymástól... én 7:00-15:00ig, ő pedig 7:00-16:30ig kb... együtt meg tudnánk oldani a bejárást kocsival, meg a vásárlásokat is a városban... és ami a legdurvább: most panelban lakunk, gyalog 40percre a cégtől... nyugis tempóval... ez kocsival kb 15perc a lámpák miatt... a kinézett faluból pedig elérni a cégig szintén 15perc kocsival... és 80as átlagtempóval... ez a nem mindegy... :) én a nyugis falusi légkörre vágyok... a haveri/családi összejövetelekre... a szalonnasütésekre... meg, hogy ne arra ébredjek, hogy szirénázik a mentő meg valamelyik balf@sz ütvefúróval ébreszti a környéket... meg mellesleg szeretnék háziállatokat és azt szeretném, hogy a gyerekeink is azon a nyugis helyen nőjenek majd fel... (óvoda+iskola+könyvtár+takarékszövetkezet+posta+gyógyszertár+rendőrség+orvos+fogorvos+kb minden van a faluban, ami szerintem kell)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #19 üzenetére

    emlékszem :DD aztán megkérdőjeleztem, hogy miért nem almás? ha már apple? ...de az már lejárt és a körtés a menő :( az a majdnem halott topik olyan jól fel lett szerintem dobva, hogy simán mehetne ilyen "best of ph!" topikba...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák