Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz antikomcsi #885 üzenetére

    + #887¤Envy¤
    Hogy gyengítse Renit mert nagyon szeretik itt kint. (és ugye baszna el is mondta neki hogy az ő követői nőttek a legjobban ami amúgy nem biztos hogy a szavazásoknál is szerepet fog játszani.) Nem hiszitek el de így van csak ezzel a cumizással el fogja cseszni az egész játékát. Mondjuk azt elmondta ma hogy akkor lesz szex ha ő akarja ennyi a változás. Amúgy ez a pszichológus kb. eső után köpönyeg mert szinte senki sem változik talán csak rico egy csöppet.

    Mindenesetre mi ezt innen látjuk milyen sajtos (ő őszinte közben meg hazudozik) és mi szavazunk hiába próbája csavarni a szálakat próbál attika felé játékot játszani ami nekem speciel nagyon nem tetszett e miatt marad ki az az utáni 4 évad úgy hogy a legjobb szerintem a 6-os volt amit utólag néztem vissza!

    #885
    Ez szombaton volt ezt nem adták élőben és garantálom azért csinálja, hogy próbálja gyengíteni Renit (ugye insta számok). A csaj meg egyszerűen hülye nincs jobb szó rá meg hogy bevállalós.
    Az van benne hogy ezt meg merem tenni itt és ez inspirálja ezt élvezi.
    Nem tudja, hogy mi az az igazi randi és csak a szex el próbálja magához láncolni a férfiakat és itt nem basznára értettem! :W

    Nagyon furcsa mindig mondogatja semmi érzelem de reggel ö ment oda basznához a konyha pulthoz és ő akart csókolózni és az nem úgy tűnt mint ha érzelmek nélküli lett volna. Mondjuk az agyam megáll, hogy mit lát ebben a pojácában mert még most is napi szinten bántja és alázza. A legújabb hogy donga lábúnak nevezi csak is azért mert a tűsarkú miatt a nagylábujja befelé hajlik ami meg egy sima szilikonos korrigálóval helyrehozható. Reni meg viccesnek tarja nem értem ennek az értékrendjét. Ennyire el lett volna nyomva, hogy semmi sem számít vagy a bezártság hozza ezt ki!?:W

    Sajnos azok a tervei, hogy műsort vezet majd nagy valószínűséggel szerte foszlanak, ill. ha olyan farokra ugrik rá akkor lehet még is van esélye nem különben ha Mercy is lájvban tolta és mégis a VV műrotorvezetője lett. Mondjuk innen tovább egyik se fog jutni mert ettől lejjebb nincs nagyon!

    #879Peti78
    Még mindig tolja? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák