Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz antikomcsi #3041 üzenetére

    Miért? :Y
    Danex-el értek egyet.
    Úgy gondolom, akitől nem akarok semmit, akkor nem puszilgatom nem ölelgetem, nem szexelek vele és nem hagyom, hogy lecumizzon. Ez mind közrejátszott abban, hogy Merci beleessen fülig. Az nem lehet indok, hogy hülye Merci, mert ennyi erővel Moh is az, hogy ezekbe belement. Fordítsuk meg ez fordított esetben nemi erőszaknak minősülne...Moh-t meg elintézik annyival hát férfiből van nem tudott ellenállni.
    Dani egy tróger nem vitatom és ahogyan birtokolja Virágot nekem sem tetszik. Viszont, ha tetszik, ha nem, ezt Virág elfogadja és én úgy érzem valamilyen lelki kapcsolat kialakult köztük akár lehet mindkettőnek valami komplexusa van.
    Dani és Moh se tudja kifejezni magát beszél mindkettő hülyeségeket. Moh "konfliktus kerülő"-számomra meg nem tudja megvédeni magát inkább bocsánatot kér a semmiért.
    Dani ritkán beszélt valaki háta mögött vagy ha igen, akkor utána szemtől-szembe is megmondta. Moh ilyen esetekben is csak vigyorgott, ha szembesítették ilyennel.
    Bár ez a párbaj is lényegtelen számomra, de most még dani felé hajlok.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák