Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz #32839680 #41 üzenetére

    Szerintem a unibody aluminium az szep. Uveg hatlap megint csak gyonyoru. Az a baj, hogy minden anyagnak vannak pozitiv es negativ oldalai.

    En a Samsung helyeben, ha mar felso kategoriarol beszelunk, legyen felsokategorias anyag. Ne legyen mar bor hatasu muanyag. Ennel mar csak a fa hatasu muanyag az ami rosszabb. Bar inkabb nem adok otleteket a Samsungnak :)

    Szoval en valami szep aluminium-uveg, vagy alu-muanyag telefont kepzelek el. Normalis meretben, nem 5.5 inch... Mar a mostnaiak is tul nagyok. Teny, hogy az aluminium arnyekol, de ezt ki lehet kuszobolni. Valamint teljesen mas erzese van, ha kezben fogja a tulajdonosa. Erzi, hogy ez nem egy froccsontott muanyag, hanem egy normalisan megmunkalt aluminium, amire idot aldoztak, hogy szepen nezzen ki.. Bar ez az en velemenyem, szerintem sokan egyet ertenek ezzel. Serintem ha Tae-Lee-nek szabad kezet adnak, akkor a Samsung kepes lesz szep eszkozoket gyartani vegre. Mar epp ideje lenne, amiota erintos telefonokat gyartanak borzaszto csunya az eszkozok 99%-a.

    @XZoli:`Legyen ipari gyémántból, az még nem is karcolódna` Jah, gyemant unibody:) Esetleg unibody uvegbol :) Akkor lehetne Swarowsky gyemant unibody special edition is..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák