Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jbauer05

    tag

    válasz jbauer05 #4 üzenetére

    Akkor kifejtem jobban.
    1. Hazudnak mint a vízfolyás.
    A reklámjukban volt egy hatalmas félrevezetés és ezt csomó ember beszopta. Romokat ígértek, de közben kiderült, hogy csak a Rootjoy programjukat reklámozták abban a képben. A következő amit én is beszoptam, az a Wp 10. Egy csomó hihető oldalon láttam, hogy csinálják rá a romot. Mivel apám is egy hammert használt elégedettséggel, ezért megvettem. Persze a Wp 10-re azt állították, hogy ők ilyet nem mondtak, hogy készül, meg azok a kiszivárgott képek kamuk, de én meg megkerestem a cikk íróját, akinek a munkáját sok oldal átvette, és bevallotta, hogy tőlük kapták, sőt pénzt is kaptak a reklámozásért. Persze utána azt mondták, hogy csinálják a wp romot, de én már nem hiszek nekik.

    2. A telefont 40k-ért vettem, de ebbe benne volt a vámmentes posta. Ezért kaptam egy hardverileg jó telefont, ezt elismerem, de a kivitelezése szar. Először is a telefon rohadtul melegszik. Pl Nézek egy videót rajta 5 perc után már tűzforró, megy a kamera pár percet szintén tűzforró a telefon. És szerintük ez normális, amit meg nem hiszek el nekik. A gps-e rohadt szar. Kamerát nem tudnak csinálni. A telefonok 70% meg gyári hibásan lett kiküldve, mert befelhősödött a kijelző. Nem csak ezzel a telefonnal van baj. A Supernél valamit nagyon spórolhattak a kijelzőnél, mert ha nagyon alacsony magasságnál leejted már törik is a kijelző.

    3. A customer serviceük rohadt szar. Engem pl tegnap banoltak a fórumukról, mert sokadjára kérdeztem meg, hogy mi a baja a telefonomnak. ( Hív engem valaki, a telefon felveszi a hívást, de a másik oldalon zaj haladatszik, a hívás listában meg nem látom, hogy valaki felhívott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák