Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    Hali!
    Édesanyám Redmi 3 Pro(3GB/32GB)-ját nagy megelégedéssel használta úgy kb 1 héttel ezelőttig, amikor is elég kemény lassulások miatt, már szegény kicsi kínaiak annyit csuklanak, hogy az Én szívemnek fáj ahogy beszél a telefonról.
    A telefonon MIUI8 van 6.6.30 xiaomi.eu heti kiadás.
    A probléma: - Édesanyám hardcore facebook - messenger - skype user, és már a szimpla messengerben történő íráskor is elég rendesen droppol a telefon. Azaz elkezdi írni, és minden 2. illetve 3. billentyű leütést érzékeli csak. Vagyis érzékeli mind, csak épp nem jut el odáig, hogy be is írja a szövegmezőbe. A böngésző szintúgy egy halál lassú gépelési tempót igényel.
    Lévén, hogy édesanyám csak ezt a pár programot használja, illetve fényképez, az, hogy minden szart telepít, kizárt dolog, mert még a Play áruházat sem meri megnyitni.
    Néztem, hogy esetleg frissíteni ezt a verziót, de nem talál újabb kiadást. Itt megrekedtek volna az eu-s srácok?
    Gondoltam, hogy az új hiperszuperűrfosadottságokkal megáldott messenger a probléma nyitja illetve gondja, de a böngészőben a címsorban 1 karakter/mp sebességet az nem befolyásolhatja(kivéve, ha elfogy a ram, de hát 3 -ból 1,2-1,8 mindig szabad). Úgy, hogy tőletek kérnék segítséget. Mit telepítsek neki fel? Mit és hogy frissítsek?
    BL nyitott, root van.
    Köszöntem! :R

Új hozzászólás Aktív témák