Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scarabaeus

    őstag

    "Visszakerült Pegman"
    Morcos is voltam annak idején, hogy a letisztultságmániának az is áldozatul esett (volna, de szerencsére az új felületet nem tették kötelezővé). A letisztult módszer a szándékot kitalálva, rázoomolás közben váltott át, semmi lehetőség a célzásra, míg a kis sárgával simán kiválaszthatja az ember még a sávot is, nemhogy kb. azon utcák valamelyikét, amelyek ott vannak. Pontra lehetett dobni, ez a lényeg, és jó, hogy belátták. Nagyon ellene vagyok az összes öncélú "letisztultság a letisztultságért" folyamatnak, ha a kezelhetőség rovására megy.

    Szerk.: Na és persze mind a Google Earthben, mind a Google Mapsben a pegman megfogása a streetview által bejárt útvonalakat szépen mutatta kékkel. Pegman nélkül meg vaktyúk is talál szemet módszer, vajon jártak-e itt, nem, akkor kizoom. (Ha a Google Earthből is kiszedték volna a pegmant, akkor minden létező fórumon érveltem volna, hogy hozzák vissza, mert azt nagyságrendekkel többet használom a mindennapokban, de eddig szerencsére meghagyták, ezután pedig valószínűleg már nem fenyegeti a "leegyszerűsödés").

    [ Szerkesztve ]

    Quoth the Raven "Nevermore."

Új hozzászólás Aktív témák