Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz Robert_F #59 üzenetére

    Nekem pl a watch hiányzik nagyon. Nem találok droid vonalon egy normális órát, amiért adnék 150-200-at is, csak legyen jó, ne legyen bumszli, ne legyen gagyi a fogása, ne akadozzon a menü stbstb.

    Nekem 7 év iphone után a watch hiányzik legjobban. Meg a normális framerate, ne akadjon meg a menü (sajnálom, megszoktam h nem akad és zavar ha igen) Most oneplus 6T-t vettem, ez már egészen smooth és fluid, míg pl egy note9, vagy mate20 pro több helyen sem volt 60fps menüben - igen, ha 300 ezret fizetek egy telóért akkor kurvára oldják meg hogy 60fps alá ne menjen a menü.....

    Szerettem, hogy ha jött egy hívás, azt macbookon is fel tudtam venni, illetve onnan is tudtam imessage-t meg sms-t is írni, vagy akár telefonálni.

    Az h customizálható a menü droidon, totál nem érdekel. Oneplusson is kiraktam a főképernyőre az ikonokat h ne kelljen plusz egy gombbal megnyitni az app drawert. A fő indok amiért kellett másik teló az a rendes dual sim támogatás volt, és hogy nem voltam hajlandó kifizetni az újab áremelésüket.

Új hozzászólás Aktív témák