Hirdetés

2018. június 25., hétfő

Gyorskeresés

(#1) wizzgeri

wizzgeri
(tag)

ideje lenne már egy friss okosóra, már ezer éve nem jelentettek be új tipust..

(#2) prolad válasza wizzgeri (#1) üzenetére

prolad
(őstag)

Gondolom azért, mert nehéz újat mutatni, az óra formátum sok korláttal jár, a hardver gyakorlatilag fix, az új rendszert meg a régi órák is megkapják. Meg ugye nem is fogy.

LG V30

(#3) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Nem bánnam ha már lehetne ithon is kapni valami wear os-el szerelt okosórát. Gyakorlatilag a Samsung meg az Apple óráin kívűl nincs más itthon. :U

LG V30

(#4) Juhaszatti válasza jacis (#3) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Van azért, pl Huawei Watch vagy az LG Urbane.
Hogy mennyire jók azt nem tudom, de a legalább akad :)

(#5) wizzgeri válasza prolad (#2) üzenetére

wizzgeri
(tag)

Egy jobb akkumulátort el tudnék viselni pl azt lehetne fejleszteni. Esetleg egy kamerát is beleimplentálni, ha már a kínai óráknak már van évek óta, illetve nem horror áron egy sim kártya foglalat is jó lenne ami szintén a kínai 5 ezres órákban is benne van. Most egy huawei watch 2-m van nagyon szeretem, de ezekkel még élhetőbb óra lenne belőle

(#6) a.sebi

a.sebi
(őstag)

Addig lesz okosórám a míg tizen rendszer van rajta , gear s3 frontierrel kezdtem , majd fossil q wander és hamar rájöttem , hogy nem kell a wear os , megbízhatatlan , nem bír ki egy napot , egy vekni szart sem ér .
Ellenben a gear s3 hibátlan 2 nap lazán , amit tud azt hibátlanul .
Kicsit olyan érzésem voét a cserénél mint anno amikor i 3 gről váltottam galaxy spicára , többet tudott a droid , de szarul csinált majdnem mindent . Mostani gear 3 classic marad amíg bírja .

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#7) jacis válasza a.sebi (#6) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Ezt nem gondoltam volna. Jó ezt olvasni.

LG V30

(#8) wizzgeri válasza a.sebi (#6) üzenetére

wizzgeri
(tag)

a fossilról sok rosszat írnak (nekem nem volt) ha a huaweit próbáltad volna , szerintem mást mondanál. nekem sosem volt összeomlás, az akksi 2-3 napos , csak óra üzemmódban 3 hét (de úgy ki használja ha már okos :DDD).

(#9) helixP válasza wizzgeri (#5) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Kamerát mire használnád? (Tényleg érdekel, nem méreckedés a kérdés)

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#10) wizzgeri válasza helixP (#9) üzenetére

wizzgeri
(tag)

nem egyszer futok terepen és mivel van beépített gps ezért a telefonom és a digit gépem nem viszem magammal. ha neadj Isten látok valami érdekeset (elő szokott fordulni) akkor mondjuk csattintanék egy képet róla magamnak-barátoknak , hogy amikor mesélem mit láttam akkor tudják jobban vizualizálni :) nem várok egy canon 5D minőséget, meg igazából megvagyok nélküle, :K csak érted, ha közel 100 at kiadok egy ilyen eszközért, szerintem jogosan merülhet bennem fel a kérdés hogy az 5k-s ba miért fért bele (ez is meg a sim slot pl. tudom hogy van 4G-s android wear is..ismét plusz sok tízezerért XD)? Nagyjából ennyi igazából.

(#11) a.sebi

a.sebi
(őstag)

Havernak , volt huawei watch órája , hasonlóan nyilatkozott .
Már egy gear s3 frontier tulajdonosa .

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#12) helixP válasza wizzgeri (#10) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

(meg)Értem :)
Köszi.

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.