Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz INGJOKE #1 üzenetére

    A sárga se annyira frankó. Nálam is mindig van 1 sárga, a kamrai heterogenitás, vagy ilyesmi. Utánaolvasva kicsit, ez se a hosszú élet titka. Jellemzően stresszesebb, szívszúrósabb időszakban mérek rá, és akkor mindig ilyen. Piros még nem volt, de olyan már igen, amikor egy piros felkiáltójelet dobott, hogy túl magas a pulzus, vagy hasonló. Leadtam azt a melót, amivel csak a gondom volt, 1 napon belül rendeződött minden érték. Feleségem tachycard, általában jelzi is a cucc, hogy valami nem kerek nála.

    Összességében ez egy marha jó cucc szerintem, nem tudom, a Withings EKG-ja mit tudna, kíváncsi lennék arra is, de próbához kicsit drága.

    Alice, nem tesztelnétek le összevetve ezzel az eszközzel azt is? Az applikációja csak jobb lehet, mint a WIWE-é, mert abban lenne hová fejlődni, de érdekes lenne, hogy melyik az erősebb ajánlat.

    freeapro: ahogy azt már a Fitbit kapcsán is megénekeltem itt sokszor, a Huawei mobilok BT egysége egy kalap sz@r. Szerintem szolgáltatásokat spóroltak ki belőle, vagy nem tudom, de a lényeg, hogy folyamatos a probléma velük. Sem ezzel az eszközzel, sem a Fitbit termékekkel nem megy rendesen, de persze le lettem hurrogva, hogy a Fitbit a hunyó. Na tessék, ennyit erről. Hogy még jobb legyen: csak bizonyos Huawei mobilokat (jellemzően a 4.2-es BT-vel szerelteket) érinti a gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák