Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz bul07 #1695 üzenetére

    Csak sok helyen nagyon nem ilyen a légkör, már egy kicsi kis kitérés a témától még ha témából is ágazott ki egyből jön a fenyítés

    Jaja, hallottam pár érdekes topikról én is, kávézás meg sörös témák, de az imént megidézett audio téma is ilyen, szerintem ezek már kicsit szánalmasak is esetenként. Egyébként minap meg a poltopikban emlegették a légsütőt, mint divathóbort terméket, no de nyilván halvány fingjuk sincs az ilyen népeknek erről. Nagyon is megvan a helye egy ilyen légsütőnek is sok konyhában. Néha eléggé kitapasztalós, mi hogyan készíthető el benne legjobban, ezért is jó, ha itt teljesen szabadon mindenki le tudja írni a tapasztalatait, mindenféle erőltetett szabályok mellőzésével. :)

    Most, hogy említed, valami fagyasztott leveles sütifélék nekem is pihennek a fagyasztóban, lehet ki kéne próbálnom, mi lesz belőlük! :D Eddig még csak karaj/sültkrumpli kombó meg előre panírozott csirimell és társai voltak, de ezek mind egész ehetőre sikeredtek.

    Ha valamit nagyon elb*szol, ne foglalkozz vele, ha meg van kedved, rakd csak be ide a végeredményt a sütikből is.

    Egy dolgot utálok a szerkentyűnél, de azt nagyon, amikor el kell mosogatni....

Új hozzászólás Aktív témák