Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddict

    senior tag

    Utánanéztem ennek a routernek is, mielőtt megvettem volna az RT-N16-ot. Ha csak simán gigabites routerként akarja használni a felhasználó akkor nem rossz.
    Alap fájlmegosztásra is jó lehet.
    Viszont, ha okosítani akarja az ember (pont amiről ez a cikk szól, hogy más progikat is felpakoljon) akkor a 32 MB RAM könnyen kevés lehet. Ha meg HW mod kell hozzá (RAM chip csere), akkor ugrik a gari (úgyhogy tök mindegy hány év).

    Az Asus már kb. 3 éve 32 MB RAM-al hozta ki a WL-500gPv1-et (amit aztán nagyon sokan le is cseréltek 128 MB-ra). Az RT-N16 alapból 128 MB-al jön.
    A WRT610N 64 MByte-al (ill. az első verzió gyengébb procival mint az RT-N16).

    Nem tudom mennyibe került volna a gyártónak az a + 32 MB (ill. hogy 2x16 bit legyen ne 1x16 bit). Használhatóságban viszont nagyon megdobta volna ezt a routert. Így viszont az okosítás végén kiderülhet, hogy mégsem tudja azt maradéktalanul amit elképzeltünk.

    ### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

Új hozzászólás Aktív témák