Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz GBRDVD #888 üzenetére

    Kötöttem már össze ilyennel jóval nagyobb távot és raktam ki hétvégi telek oldalára magába is ahol a kb. 800m -e lévő tó partján ugyan olyan térerő volt mint bent a házban.
    De ha utána olvasol akkor látod, hogy van aki tízen valahány km-t is össze kötött két ilyennel (itt már rálátás kell és jelentősen csökken a sebesség).
    Nem profi cucc de az ára sem az. Viszont amit az áráért tud az elég bőven, sőt. 2 ilyennel 100m az 100% de szerintem egy is elég. Ha csak internet átadás a cél és annak a sebességére elég kisebb sávszél is akkor van a TL-WA5210G -is ami kicsit olcsóbb. Sokkal több értelmük van ezeknek az eszközöknek mint antennákat cserélni ilyen szintű routereken. Főleg, hogy a 4300 -on én azt vettem észre, hogy 20 dBm fölé kb. hiába rakom az adóteljesítményt ő attól annál többel nem működik ...
    Viszont én elsőnek tuti nem venném meg csak a 2 routert hátha valami csoda folytán látják egymást stabilan minden féle okosság nélkül sőt 4300 -ból sem vennék 2 -őt ha nincs szükség a másik helyen is a router tudására a második vételi helyen mert azért egy 3600 -as olcsóbb és nem rosszabb annyival (Tesztekben ugyan azt a stabilitást, térerőt és valós másolási sebességet simán hozza mint a 4300 és mégis csak 2 antennája van amiből ugye látszik hogy a +1 antenna a 4300 -nál valósan mennyit dob a routeren). De persze ha a ki van használva a plusz amit a 4300 tud vagy a jövőben ki lesz akkor nem kérdés.

    De majd haza hozok a cégtől 3 antennát a 4300-hoz és lecserélem a gyárit. Ha úgy is lesz 5 Ghz akkor kiderül, hogy mi az igazság a gyári antennákkal ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák