Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    Erdekes cikk..
    A kommentek nagy resze is jo.

    Nem csodalkozom azon, hogy az Android az elso, milliardnyi kulonbozo eszkozre elerheto
    Szerintem hosszabb tavon nem is fog valtozni a grafikon es ahogy fentrbb mar emlitettek olyan lesz mint a Microsoft a PC iparagban. Elobb-utobb elfogynak az ertelmes feature-ok es innovacioert fog sirni a piac..
    Az iOS maradni fog egy bizonyos retegnek,folek a fejlett orszagokban fog terjedni, US, Europa, Ausztralia, Kina, Japan. Ezek maradnak a fobb orszagok (kinaban hatalmas potencialt latok).

    A Windows nem fog tudni megerosodni, nekik hasonloan kellene eljarniuk mint az Apple-nek.

    A BB szerintem nem fogja megtartani a mostani piaci reszesedeset sem, lassan el fog tunni mint a Nokia. Szerintem maximum6-7 evuk van hatra ha nem csinalnak olyasmit, amivel a vasarlokat visszaszerzik, ujakat toboroznak. Am ehhez valami olyanra lenne szukseg amit csak Ok tudnak es azt is jol!

    A FF es a Tizen OS-nek nem latom ertelmet, igy is telitett a piac. Ha a Samsung nem tanult az elozo Bada kudarcbol, akkor megerdemlik, hogy most jobban pofara essenek!

Új hozzászólás Aktív témák