Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiritel

    csendes tag

    Sziasztok!
    Mi most vettünk egy E220-at Vodás előfizuval. Laptopra installáltuk, XPHome van rajta és a következő a probléma: a gép elindítása és az XP felállása után a modem jelzője kéken villog, tehát elvileg látja a 3G-s hálózatot. A VMC Lite állapotjelzője azt mutatja, hogy Voda 3G hálózat van, a térerőt jelző pálcikák viszont pirosak. Ha rácuppantok a "kapcsolódás"-ra, akkor szinte azonnal jön egy hibaüzenet (nem a XP-től, hanem a VMC-től), hogy "Kapcsolódási hiba"! Ja és ezt közvetlenül megelőzi egy olyan info: "Adatkapcsolat létrehozásához kapcsolódnia kell a Vodafone hálózatához" Persze, azért nyomtam a Kapcsolódás feliratra.
    Szóval nem értem az egészet, hol lehet a hiba?
    Voda szervízben egy másik gépre feltelepítették, ott hibátlanul működött. Ebben a szervízben a mi gépünkre újratelepítették a E220-at, semmi változás. A SIMet egy 3G-s internetböngészős telefonba (SEP1i) téve azonnal kapcsolódott és volt adatforgalom.
    A Laptopon a hálózati kapcsolatok lapon nincs olyan kapcsolat, ami a vodás kapcsolatra utal. Ezt a VMC-Lite-nak kellene létrehozni, vagy nekem?
    Aki tud valamit, esetleg találkozott már ezzel a jelenséggel, segítsen!

    A vájtfülű hallgatónál csak a vájtszemű néző a rosszabb!

Új hozzászólás Aktív témák