Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz #86564352 #101 üzenetére

    remélem érzed hogy amit leírtál az 100%-ig megfeleltethető az én esetemnek is ha a Linux és windows, illetve LO és MSO szópárokat megcseréled a szövegben.

    én Linuxon nőttem fel, számomra a windows a használhatatlanul életidegen rendszer.

    az egeres kérdésben fején találtad a szöget, tessék a Logitechnél püfölni az asztalt. egyébként halkan megjegyzem az egyik legjobb szoftveres támogatása az ő perifériáiknak van ami túlmutat az egyszerű USBHID felhasználáson

    driver kérdés általánosságban: a teljes Linuxos júzer pályafutásom során három alkalom volt összesen amikor driver problémám volt: az első egy Qualcomm wifi kártya zárt blob drivere, itt cseréltem a hardvert ugyanis kiderült hogy bugos a cucc a gyártó meg baszik javítani vagy dokumentációt kiadni. A második egy HP egybetableten az akkuttöltés visszajelzés nem működött. dokumentáció nyilván ugyancsak sehol, az interfész természetesen valami szabványtalan hülyeség. a harmadik a DisplayLink technológia, ki nem találod, minden a gyári leírás szerint végezve nem működött, gyártó jelek szerint cseszett frissíteni, pedig nekik is officially supported platform a Linux. a technológai amit használna ugyancsak egy proprietary, dokumentálatlan megoldás blob driverrel. erre mit mondjak?

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák