Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Polacheck #37 üzenetére

    Egyik jóbarátom szokott "játszani" azzal, hogy csukott szemmel végighúzza a dvd-tokjaim nyílóoldai peremén az ujját, és relatíve nagy pontossággal megmondja, hogy melyiket vettem itthon, melyiket külföldön :DDD

    A tokozással nekem az a bajom, hogy nem csak az a gond, hogy a low-end teszkódvd gagyi, a fémdobozos Beowulf meg drága, hanem az, hogy pölö a 4K-s Harry Potterek dobozai is ócskák, sorjásak, rosszul vannak öntve.

    Félreértés ne essék, nem a tokozás minősége az, ami a legégetőbb gond, de ha már nagyobb mennyiségű (értsd: nem a 390-1200 HUF kategória) pénzt hagyok ott egy termékért, az bizony legyen szép kívül-belül. Ezt itthon gyakran képtelenek teljesíteni. BR-nél mondjuk a tok legalább ugyanaz :DDD

    Sok nekem is hiányzó cím van, de én látom a fényt az alagút végén.

    Én meg meguntam a fényvárást. Mivel szerencsére nincsen szükségem honosított dub/sub-ra, angol felirat meg gyak. mindenen van, ezért nem is vagyok rászorulva. Sőt, a "közérzetem" is jobb azóta, mert nem érzem azt, hogy minden egyes vásárlásnál valahol kiszúrtak velem, lehúztak, gagyit adtak el. Odáig el sem akarok menni, amikor X filmen egy nagyjából VHS-rip színvonalú elnyomhatatlan előzetessel kell kezdenem, meg egyebek :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • adalbert1

    veterán

    válasz Polacheck #37 üzenetére

    Szerintem abban hogy kis hazánkban megmarad luxusnak az is szerepet játszhat hogy nem gyenge felszerelés kellene a szembeötlő különbséghez a dvd-hez képest. Az meg a másik kérdés, hogy megéri-e a többlet költséget a jobb minőség...

Új hozzászólás Aktív témák