Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • munnergep

    senior tag

    válasz Graphics #37 üzenetére

    Köszi, de van amin nem lehet segíteni :)

    #38 Viktor0610:
    2, úgy mint kettő alkalmazás van letöltve a playből, nincs egyéb app.
    Telefonálásra alkalmatlan, mert a közelség érzékelő elcseszett tervezés. Csak akkor nem aktiválódik a képernyő, ha folyamatosan függőlegesen és kizárólag egy ponton tartom a fülemhez a telefont, mozdulatlanul. Minden egyéb esetben a beszélgetés végén kiderül, hogy épp kit hívtam közben vagy kinek küldtem smst... (nincs rajta sem fólia, sem tok)
    A SD865 olyan módon tud belassulni, hogy néha a céges redmi 4a is nevetgél picit... emiatt minden másnap reboot kell. Még sok egyéb apróság, ami egyszerűen gányolt szoftverre vall.
    Az akksi ideje az viszont pazar, le a kalappal.

    Régebben sokat romoltam, főztem is, kernelt is fordítottam (talán még sem user error :) ), az utóbbi 2-3 évben mindent a gyári szoftverrel használok, nem mókolok, mert felesleges. De most már megint kedvet kaptam hozzá, hogy talán mégis lehet ezzel a telefonnal kezdeni valamit, mert ez így siralmas. Úgyhogy tegnap eu rom kipróbálva, lineage kipróbálva, de a telefonáláson semelyik nem segített :)) Talán tényleg hibás készülék.

    Volt nálam 2 hétig egy iPhone 12, az teljesen "out-of-the-box", beájultam tőle. De sajna elvi kérdés, hogy telefonért nem fogok vagyonokat fizetni.

    "I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Új hozzászólás Aktív témák