Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Sziasztok,

    Szett kérdés: sok-sok oldalt, videót és leírást megnéztem mi lenne jó szett összeállítás, de sokszor ezek már nem feltétlenül jók, mit tudnátok ajánlani?

    Redguard Stamblade vagyok, használtam Hunding's Rage-et, Night Mother Gaze-t és Spriggan-t is.
    Most éppen Selene + Hunding's + Vicious Ophidian van rajtam.
    Több oldal szerint is jó a Vicious Ophidian és a Two Fanged Snake. Kipróbáltam őket együtt (bár a TFS nem volt optimalizálva teljesen) de a 2 nem működött együtt jól, sőt, kevesebb lett a damage-em dummyn. Ami tudom nem jelent semmit, de combat metrics szerint sem nőttek az értékeim.

    Summerset óta mindenki a Relequent ajánlja, viszont az majdnem ugyanolyan, mint a TFS. Milyen szettre lenne érdemes váltani?

    Dummyn megragadtam 25-27k dps-nél, dungeönökben és trialokban az néha felugrik kis időre 40-60-80k-ra is combat metrics live window szerint. Nem érzem még, hogy ki lenne maxolva a karakter, bár nincs még maelstrom bow-m, se Dragonstar arena-s weaponöm. Illetve a rotáción is kell még dolgoznom, mert a weaving még nem megy rendesen, nem tudom az mennyit számíthat ilyenkor.

    Bármi ötlet / még ismeretlen oldal / videó jöhet, ahol van jól használható összeállítás. :)

Új hozzászólás Aktív témák