Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Hombár Jenő #39 üzenetére

    Kedves Jenő,

    szerintem mindannyian tudomásul vettük, hogy neked speciel nem voltak jó tapasztalataid a gyártó készülékeivel. De nem szükséges ezért egyszeményes gerillaharc keretében meggyőzni mindenkit arról, hogy az összes SE modell rossz. A magam részéről a véleményedet tiszteledben tartom, gondolom a többiek is, annak ellenére, hogy ez esetleg nem egyezik, mert így néhány telefon tesztelgetése után én speciel nem ezt a gyártót jelölném meg, mint legnegatívabb élményemet. Csak annyi a kérés, hogy te pedig ezt tartsd tiszteledben. Thx.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Hombár Jenő #39 üzenetére

    Üdv!

    Mutatok én is rossz példákat, sőt a saját mobiljaimról!

    Sony J6 (első mobilom): A megvétel után néha kikapcsolt magától. SW frissítés után kiderült, hogy akkuhibája van szegénynek.

    Ericsson T28s-nála a lassú szofin kívül semmi abnormálisat nem tapasztaltam.

    SE T300i: Kicsit lassú SW, illetve gyenge oldalsó gomb

    SE T610: másfél hónap után SW frissítés, azóta ok

    SE F500i: Joy csere másfél hónap után, vele együtt bill fólia csere, SW töltés két esetben.

    SE W810i: SW töltés illetve az optika tükrözödésmentesítő bevonata kopott le. 2006.05.05-én vettem.

    Ezek csak az eddig saját tulajdonomban lévő SE-ok voltak, a maguk tipikus hibáival.
    Ezenfelül sok más SE és nem SE telefon fordult meg a kezemben, hiszen tesztelőként, értékesítőként előfordul...
    Mégis az én favoritom (nem T-Com Favorit, bár nekem az is van...) a SE éspedig a tökjó SONY és a kircsi Ericsson összeházasodása, az ár-érték, mint innováció, multimédia, alkalmazások terén.

    A Nokia is rengeteg, az egyes típusaira kiterjedő hibáival van fűszerezve, a Samsungok és a gyenge Motokról meg nem is beszélve.

    Olyan nincs, hogy egy telefonnak ne legyen hibája, hisz lehet olyan funkciót találok, vagy éppen nem találok, ami modjuk nekem nem tetszik, vagy fordítva.

    Mindegyik mobilgyártó fejlődik, és a beérkező hibajelentések alapján odafigyel a bakikra, amiket elkövetett, és tanulva belőlük remélhetőleg változtat.
    SE joy: Némelyik modellen már Joy-pad van (W810i) és ami most is Joy-jal jön ki (K790i/800i) már más technológiával készül, ami előreláthatóan nem lesz olyannyira kényes, mint elődei.

    A kritikát nemcsak megfogalmazni, de fogadni is kell, látod én a saját, kedvenc mobiljaimról mondtam néhány rosszat. De mivel tudom hogy ez normális, így nem a márkát, hanem az adott szituációt írom le.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák