Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz ithomas #6 üzenetére

    Pontosan, le akartam írni ezt én is de végül nem tettem...

    Az én Motorola MPX200-as telcsimen is ez a szoft van akkor én is a samsungnak köszönjem meg?
    Ugyanakkor elég gáz, hogy egy új telicsre a 2003-as szoftot teszik fel pedig már van annál újabb is. Összességében annyira nem jó teló ez mint azt gondolhatnánk, sztem hdd helyett flash memóriával 100x jobb lett volna, persze jó poén, hogy mini vinyó van benne de amikor a készenlétiidőt nézzük már nem annyira és használhatóság tekintetében a flash memória sokkal jobb lett volna.

    Telkönyvbe lehet képeket betenni külön progival, magyar T9-et lehet rátenni stb stb... csak utána kell nézni és nem úgy viszonyulni a telóhoz mint más nem okostelefonokhoz. Ez nem csak annyit tud mint amennyi kiderül a cikkből...

    Pl egy aranyos kis progival tud hangot rögzíteni kiváló minőségben (nekem 512 sd-re majd 2 óra szal erre is rámegy elég sok...)
    Vagy pl filmet is tud lejátszani, akár ftpzni is lehet vele vagy az elkészített képet be lehet total commanderrel zippelni és úgy elküldeni a beépített outlook ''szerű'' (inkább nem szerű hanem az) progival.
    Játékoskedvűeknek ott a quake, wolfeinstein 3d, duke nukem és még sorolhatnám hány játék.

    Szal ha már itt egy okostelefon akkor jobban utána kellene nézni szerintem és nem csak a Samsungot agyba főbe dicsérni azért amihez éppenséggel nem sok köze van...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Bog #11 üzenetére

    Filmet lejátszani a Mediaplayer gyárilag is tud. Én csak leírtam, hogy a legtöbb hiányosságra van megoldás. A játékokat csak egyszerűen fel kell rakni. A lényeg amiért leírtam, hogy azt oda lehetne írni, hogy szabadon lehet rá szoftvereket telepíteni melyekkel még sokoldalúbb lesz a telfon. Ha már okostelefon akkor ezt miért nem lehet beleírni? Az a plusz 10-30 perc utánaolvasás ennyit nem ér meg? (ezekszerint nem)

    A Samsungot dicsérik a következők:
    - a kialakítás, a gombok, a kijelző - gombok??? Szokásos wines elrendezés (lásd: mpx200, mpx220 és minden wines smartphone ugyanezt az elrendezést kapja)
    - a hangszórók, a hangminőség, az adatátviteli képességek, a vibramotor
    - az akku, a kábelek, a dokkoló
    - az alap szoftverezettség bizonyos része - a szoftver 100%-ig ms, ebbe a samsung nem nyúlt bele és ez a képeken is látszik
    - a fényképezőgép, a GSM hálózat kezelése
    - a vinyó, a belső memória mérete, a memóriakártya - belső mem is az ms szoft miatt fix

    Ugyanakkor tény, hogy a samsung nagyot alkotott de ezt senki sem vitatta csak egy kis kiegészítést írtam :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    Na akkor ha lehet én szeretnék látni egy tesztet amiben a szoft lenne a lényeg, sztem nem lenne hülyeség mert van pár telefon melyen ilyen win oprendszer fut és sokat ki lehet hozni ezekből a telcsikből.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Bog #45 üzenetére

    Sokszor elég csak pár oldalt végigolvasni ahol a legjobb és leghasznosabb progikat úgyis megemlítik :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz I. Richard #53 üzenetére

    Én sem erre gondoltam pontosan :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Polacheck #83 üzenetére

    Ez olyan mint anno a 1018-as ericssonom a brutál akksival :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák