Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz _seth_ #10 üzenetére

    Szia _steh_

    Nagyon jó, hogy az okostelefon azért okos, mert rengeteg szoftverrel felturbózhatod a tudását. De szerintem te sem gondolod komolyan, hogy az összes elérhető szoftvert felsoroljuk, ami fut rajta.
    Ha ahhoz külön progi kell, hogy képeket pakoljunk a telefonkönyvbe, hogy ftp-zni lehessen vele, hogy filmeket tudjunk megnézni, vagy hogy komolyabb játékokkal játszahssunk, akkor EZEKRŐL nem fogunk írni a továbbiakban sem. Arról írunk, amennyit gyárilag tud a készülék, ezen felül az adott szoftveren és a júzeren múlik, hogy mit hoz ki belőle.

    Ennyi erővel egy notebook tesztjénél írni kéne a Dyna Blasterről is.

    A Samsungot dicsérik a következők:
    - a kialakítás, a gombok, a kijelző
    - a hangszórók, a hangminőség, az adatátviteli képességek, a vibramotor
    - az akku, a kábelek, a dokkoló
    - az alap szoftverezettség bizonyos része
    - a fényképezőgép, a GSM hálózat kezelése
    - a vinyó, a belső memória mérete, a memóriakártya

    Az oprendszer, kezelhetőség és a fícsörlista bizonyos százalékban a Microsoftot dicséri. A többi a telefon érdeme.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • ithomas

    őstag

    válasz _seth_ #10 üzenetére

    Hát igen...nekünk mpx200 tulajoknak kicsit más a gondolkodádunk.. :)
    Mert az itt felsorolt tulajdonságokat a fényképezőgép ,BT,és HDD kivételével mind tudja az mpx200-as is....ami már mellesleg 100 éves telefon,és használtan 25 ezerért bárhonnan beszerezhető... :D

    Ezért volt csak furcsa nekem is hogy így Samsung úgy Samsung...olyan dolgokhoz írva ami kizárólag az oprendszernek köszönhető(nem a felépités meg kijelző meg ilyenekre gondolok)

    A hdd tényleg hülyeség....legalábbis ebben a formában,mert az ötlet nagyon jó ,de ne haragudjon a világ...kipúposodó akksim utoljára az A1018-ban volt.... :))
    És a beleintegrált nagy méretű memória(mondjuk 1-2Gb) sokkal értelémesebb volna,amit mondjuk bőviteni is lehetne...(Főleg a mai memória árak mellett..)

    Szóval egyáltalán nem vagyok elájulva a telótól...mert a cikk által annyira ajnározott dolgok többségét BÁRMELYIK okostelefon tudja(akár 10-ed áron),de itt úgy van beállítva,mintha a Samsung váltotta volna meg a világot ezzel a modellel.

    Ettől függetlenül tényleg tetszett a cikk...és a telót is elfogadnám...de biztos vagyok benne hogy 100 ezer felett lesz az ára...és hát fél napos készenléttel,vagy kitürmkedő akksival nem vagyok benne biztos hogy megéri ezt az árat...

    Real eyes realize real lies!

Új hozzászólás Aktív témák