Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Bog #11 üzenetére

    Filmet lejátszani a Mediaplayer gyárilag is tud. Én csak leírtam, hogy a legtöbb hiányosságra van megoldás. A játékokat csak egyszerűen fel kell rakni. A lényeg amiért leírtam, hogy azt oda lehetne írni, hogy szabadon lehet rá szoftvereket telepíteni melyekkel még sokoldalúbb lesz a telfon. Ha már okostelefon akkor ezt miért nem lehet beleírni? Az a plusz 10-30 perc utánaolvasás ennyit nem ér meg? (ezekszerint nem)

    A Samsungot dicsérik a következők:
    - a kialakítás, a gombok, a kijelző - gombok??? Szokásos wines elrendezés (lásd: mpx200, mpx220 és minden wines smartphone ugyanezt az elrendezést kapja)
    - a hangszórók, a hangminőség, az adatátviteli képességek, a vibramotor
    - az akku, a kábelek, a dokkoló
    - az alap szoftverezettség bizonyos része - a szoftver 100%-ig ms, ebbe a samsung nem nyúlt bele és ez a képeken is látszik
    - a fényképezőgép, a GSM hálózat kezelése
    - a vinyó, a belső memória mérete, a memóriakártya - belső mem is az ms szoft miatt fix

    Ugyanakkor tény, hogy a samsung nagyot alkotott de ezt senki sem vitatta csak egy kis kiegészítést írtam :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák