Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raver

    aktív tag

    válasz mrlujoak #50 üzenetére

    Nem az a lényeg, hogy egy tesztbe véletlenül beleakadok, mert ez benne van. Az már annál inkább, hogy ZSINÓRBAN(!) két olyan cikk követte egymást, amit előtte nap jelentetett meg egy másik orgánum.
    Akkor sem értem hogy ez miért baj. De ne is magyarázd el......

    'Hameg mindenképp megveszed az újságot, és elolvasod, akkor nemérdemes ugyanazt a tesztet itt a mobilarénán elolvasnod.''
    Ez a kijelentés sem helytálló, mert mindegyik cikk külömbözött egymástól, és igenis van értelme elolvasni őket.

    Ha mégis van értelme elolvasni, akkor még jobban nem tudom, hogy mi a gond. De ne is magyarázd el.....

    Amióta neg van netetd, gondolom mindenhová magaddal viszed ugye?
    Nem viszem magammal. Bár ma már ez is lehetséges. Ha nem melózok, vagy nem itthon lógatom a lábam, eszem ágában sincs azon agyalni, hogy milyen anyagokat olvashatnék a neten. Olyankor van jobb dolgom is. De ez most nem is ide tartozik.


    Az is lehet hogy nem értettelek meg. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy vagy az offline-t, vagy az online-t ''hibáztatod'' azért, mert képesek voltak ugyan azt a telót tesztelni egyidőben. Ha ez tényleg így van, akkor komolyan ne is magyarázd el hogy miért....

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz mrlujoak #50 üzenetére

    Én sem értem, azt pedig - már ne haragudj, de - kifejezetten komikusnak találom, hogy kiemelted: zsinórban kettő. :C :C

    De rájöttem a megoldásra, remélem ettől sikerül megnyugodnod: vedd úgy, hogy az említett két teszt nem jelent meg, ne olvasd el őket! Régebben úgyis 2-3 naponta jöttek a tesztek, mostanában minden nap van új, de úgy látszik ebből is probléma van..

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák