Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CharlieFirpo

    tag

    válasz Pompi #16 üzenetére

    OS: gondolom, főként ez az ''összegányolt'' szó váltotta ki belőled az enyhén offenzív ellenreakciót az üres fecsegéssel... Nos ez alapvetően egy érzés a Symbian OS 9.1-gyel kapcsolatban, ez a szó jutott elsőre eszembe, valahogy összetákoltnak tűnik. Ahogy egyik menüből a másikba jutok, feladatok között váltani tudok, mintha nem is egy önálló oprendszer lenne. Az hogy instabil simán annyit jelent, hogy fagy, megmerevedik hosszú percekre a képernyő, használhatatlanul belassul stb. Lehet, hogy ezt a legutóbbi frissítések megoldották.

    Üzenetkezelés: egy programban összefogni az összes üzenettípust számomra nem túl értelmes. Pölö gyakran írok és kapok igen hosszú e-maileket, míg az SMS-k ugye igen rövidek. Ezeket ugyanúgy megjeleníteni pl. a hülyeséggel határos a szememben. Azonkívül nem is egy kategória, mert MMS-t pl. sose küldök üzleti partnernek, SMS-t elvétve és speciális esetben, míg e-maileket meg sokszor. Aztán miért kérdezi meg tőlem minden egyes alkalommal, hogy szöveges üzenetet akarok-e küldeni? Ezt sokkal egyszerűbben is megoldhatták volna, ahelyett, hogy minden alkalommal válaszolnom kell erre.

    E.mail: Néhány e-mail címet nem lehet beállítani, nem hajlandó levelet letölteni az adott szerverről. Ez gyakorlatilag megmagyarázhatatlan, mert egyébként alapjáraton nagyon egyszerűen lehet új postafiókot létrehozni rajta és gyorsan, simán megy a levelezés. Megjegyzem, hogy nekem Windows Mobile gépem van és azon is előfordul ez a jelenség: egy-egy postafiókot néha szinkronizál néha nem.

    A válaszaim egy nem tudom hányas számú ROM-mal rendelkező E61 kipróbálásakor, ismerősök panaszai meg a weben turkálás alapján született. Ha esetleg minden egyes nemszeretem dologra van megoldás, akkor halleluja!

    A Palmra írott programok száma több mint 30.000, a Nokia E61-re meg talán néhány száz program közül tudok válogatni. Hogy mi nincs erre vagy arra azt hagyjuk, mert kinek mi kell. Nyilvánvaló, hogy ugyanarra a feladatra sokkal jobb válogatni 200 szoftver kozül, mint kettőből, mert az előbbinél nagyobb az esélye, hogy olyat fogsz találni, ami leginkább a te elképzelésedre hasonlít.
    Egyébként nekem se Palmom, se Nokiám, sőt mindkét készülék minden hibája ellenére továbra is érdekel... csak a tisztánlátás végett....

    [Szerkesztve]

    Charlie

Új hozzászólás Aktív témák