Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ithomas

    őstag

    válasz CharlieFirpo #8 üzenetére

    Nekem ugyan nincs E61-em,de elég sokat olvastam róla,és fogalmam sincs milyen ''keserves'' tapasztalatokról beszélsz... :F
    Számomra meg az a tény hogy egy ilyen kézi számitógép nem tartalmaz WIFI kapcsolatot,az egyenesen a vicc kategória...főleg ennyi pénzért.
    Ezt semmilyen érintőképernyő nem fogja kárpótolni.persze ez csak az én véleményem!

    Real eyes realize real lies!

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz CharlieFirpo #15 üzenetére

    Szeretném ha kifejtenéd és a végére járnánk pár dolognak.

    Mit jelent nálad az, hogy:

    - összegányolt, instabil OS
    - logikátlan üzenetkezelés
    - megmagyarázhatlan e-mail beállítási nehézségek

    Ugynis ezek magyarázata nélkül ez csak üres fröcsögés már megbocsáss.

    Mivel nem vagyok tisztában a Palmra írt programok számosságával, ezért erre nem igazán akarok reagálni, de kiváncsi lennék, hogy milyen alkalmazás hiányzik Symbianról ami Palmon megvan.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz CharlieFirpo #17 üzenetére

    Azért ne keverjük már össze azt, hogy _neked_ mi tetszik egy rendszerben és mi nem azzal, hogy ''összegányolt'' ''logikátlan'' és ''megmagyarázhatatlan'' főleg úgy, hogy nem személyes tapasztalatok alapján írsz.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz CharlieFirpo #19 üzenetére

    Mondanám, hogy ne OFFoljuk ezzel szét a topicot, de végülis ahogy nézem más nem is nagyon akar hozzászólni a témához ezért futhatunk még egy kört.

    A kezdeti felvetés nem az enyém volt, ezen kár rágódni. Én csak kiváncsi voltam arra amikre rá is kérdeztem. Reagálni azért nem fogok részeletesen, mert nem kívánlak meggyőzni téged arról, hogy márpedig a Symbian igenis jó - és arról sem, hogy a Palm milyen vacak és bizonyos dolgok milyen iszonyat körülményesen megoldhatóak benne _számomra_.

    Továbbra is fentartom magamból kiindulva, hogy ha nem tetszik valami ill. nem is ismerem elég tüzetesen akkor nem alkotok róla - esetleg másokat is félrevezető - negatív véleményt. Maximum elkönyvelem, hogy ez vagy az nem nekem van kitalálva, viszont van másik ami igen. Az viszont bosszant amikor ilyen dolgokból kiindulva valaki erősen negatív dolgokat állít valamiről valótlanul (ill. számára valósan, de ugye ezek erősen szubjektív dolgok pl. üzenetkezelés).

    Tehát ilyen szubjektív dolgok alapján nem tisztességes elítélni egyik vagy másik rendszert.
    Ha van valami általános, kézzel fogható és tényszerü, mint pl. hogy se 3G se Wifi, azzal már lehet kezdeni valamit, de még ez se tuti, mert aki nem használná egyiket se annak teljesen mind1.

    Még egyszer összegezve megpróbálom leírni, hogy nem a véleménynyílvánítással van bajom, hanem azzal, hogy azért mert _számodra_ logikátlan az üzenetkezelés és te már találkoztál olyan e-mail accounttal amit nem lehet beállítani (ugyan még nem tudtuk meg, hogy miért - de nem is érdekes) és nem tetszik a Symbian menürendszere (ez külön megérne mondjuk egy pár hozzászólás váltást, mert _részemről_ a Symbian füles menürendszerénél még jobbat nem láttam) és task managere, szóval mindezek miatt nem fair összegányolt tákolmánynak, logikátlannak nevezni egy rendszert.

    Egyébként én nem tagadtam meg tőled semilyen személyes tapasztalatot, te magad állítottad ezt.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák