Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scalpel

    senior tag

    válasz anaqer #1773 üzenetére

    Grat a telefonhoz, üdv a Klubban! :)

    Az infra takaró lemeze nekem is berezonált. Megjavítottam :). Csavarhúzóval finoman alá nyúltam az alulról látható leemelési résnél, természetesen levett akksifedő mellett, és a takarólemez hátára cellux lapokat ragasztottam egy rétegben... már nem rezonál :DD. És az infra is működik. :)) Ezen rész leszedésénél figyelni kell, hogy a csavarhúzó fejét ne nagyon dugjuk alá, mert jöhet vele az infra egység is, mert pont egy vonalban vannak 2-4mm eltéréssel, ha jól emlékszem, de be lehet látni az ''ablak'' felett, és meg lehet csodálni a két infra ledet. De egyébként 2 rugalmas karmos pöcök, és két egyenes pöcök tarja a helyén.

    Tényleg nem nehéz megbuherálni, az előlap is simán köröm segítségével lepattintható, szépen finoman csinálva semmi sem látszik meg rajta. A telefon tetejénél kell kezdeni, és utána a körmöt a lefelé induló előlap és ''hátlap'' között felülről lefelé végighúzva szépen le lehet emelni az előlapot a rögzítő bütykök letördelése nélkül. Visszarakni meg úgy kell, hogy a pop port körüli nyavalyákra ráilleszti az ember az előlap alján lévő keretet, és alulról felefelé szépen visszapattintja az egészet.
    Egyébként tényleg remekül összerakott telefon. Ritka az ilyen.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák